מלאה כמו רימון

חלום ילדותי שהוגשם היה לעסוק בפרסום, ועד היום אני מגדירה את עצמי בעיסוק הראשי כפרסומאית ועוסקת בתקשורת. אהבתי ועדיין אוהבת מאד את הצדדים היצירתיים של המקצוע כולל ההסתכלות השיווקית שמרימה עסקים. את הריגוש שברעיון חדש ומהפכני. סביבת ילדותי שהייתה דלה יחסית בגירויים חומריים ובתרבות, ועשירה בפנאי ובחברים, היתה קרקע פורייה להתפתחות של חשיבה עצמאית ויצירה. 

בשנים האחרונות, אני עוברת תהליך פנימי שמטרתו לחשוף צדדים נוספים באישיות ובעשייה שלי.

אני משתנה ומתבגרת. דברים שריגשו אותי בעבר מפנים את מקומם לעשייה חדשה. זה לא תמיד תהליך קל לחפש מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול. לא כל מה שמשמח יכול להיות מוגדר כעיסוק מפרנס. ואת הסביבה ה"נקייה" של הילדות החליפה סביבה מוצפת בגירויים ובאילוצים. דווקא בזמנים של שינוי, לא להתנתק באבחה חדה מהעבר יכול להיות לפעמים מאד מועיל, לטוות קורים עדינים של חיבור ושל השתנות.  

יצירה מכל סוג היא מפתח של שמחה עבורי ואני משתדלת לשלב אותה בכל עיסוק חדש ובכלל בסדר היום שלי. אני מנסה לשאול את השאלה – מה יגרום לי שמחה היום? השבוע? בהמשך החיים? 

אתם מכירים את המשפט – מי שעובד במה שהוא אוהב כאילו לא עבד יום בימיו. בחצי הראשון של חיי המשפט הזה היה מאד נכון עבורי. רוב הזמן הייתי בזרימה מוחלטת. אני מחפשת היום נתיבים חדשים שיעשו עבורי את אותה עבודה. למזלי הרב (ואני משתדלת להכיר בכך ולהודות על כך) התברכתי בתחומי עניין רבים ובאישיות סופר יזמית. 

איזה גרגרים נמצאים היום בתוך הרימון שלי? יצירה – מבישול ואפייה ועד כתיבה יצירתית, פיתוח סדנאות והרצאות. יזמות – הגן היזמי מפותח מאד אצלי – כרגע חושבת על אירוע גדול לענף הפרסום, אוהבת ללוות בעלי עסקים לצמיחה אם כמנטורית ואם כשותפה אקטיבית, 

ועוד לא דיברנו על כל התחביבים מעיסוק ברוחניות ורפואה משלימה ועד יוגה וטיולים מיוחדים. 

ומה אני עושה כדי לפתח את גרגרי הרימון שלי לפירות עצמאיים השנה? השנה אלמד קורס בכתיבה יצירתית של "סדנאות הבית" ברמת השרון, בית הספר של אורית גידלי ואשכול נבו, במטרה לכתוב ספרים ומאמרים.

ואשתדל לשלב לפחות עוד קורס מקצועי אחד במקצועות הדיגיטל שישלים לי ידע עדכני.

הרימון הוא פרי עונתי טעים ויפייפה שמשדרג אוטומטית כל מנה גם ברמה האסטטית. 

קבלו סלט קינואה ורימונים של עמית דונסקוי, מושלם לכל ארוחות סוכות הבאות עלינו לטובה – 
לחצו כאן למתכון >>

חג שמח!!!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב telegram
Telegram

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

SIGN ME
UP
לניוזלטר

הירשמו לקבלת כל העדכונים הכי חמים של בלוגיסרי: